Balıkesir Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balıkesir Forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İSMAİL ÖZKAN "FİKRİMİN İNCE GÜLÜ" DİZİSİNİN SEVİLEN ŞARKISINI SESLENDİRİYOR

YazarMesaj
fenr_17
Admin
fenr_17

İSMAİL ÖZKAN "FİKRİMİN İNCE GÜLÜ" DİZİSİNİN SEVİLEN ŞARKISINI SESLENDİRİYOR Empty
MesajKonu: İSMAİL ÖZKAN "FİKRİMİN İNCE GÜLÜ" DİZİSİNİN SEVİLEN ŞARKISINI SESLENDİRİYOR   İSMAİL ÖZKAN "FİKRİMİN İNCE GÜLÜ" DİZİSİNİN SEVİLEN ŞARKISINI SESLENDİRİYOR Icon_minitimeSalı Kas. 18, 2008 10:22 pm

Balıkesirli Ünlü Sanatçı İsmail Özkan, Show Tv'de Yayınlanan "Fikrimin İnce Gülü" İsimli Sevilen Dizinin Aynı İsmi Taşıyan Şarkısını Seslendiriyor.

Balıkesirli ünlü sanatçı İsmail Özkan, Show TV'de yayınlanan "Fikrimin İnce Gülü" isimli sevilen dizinin aynı ismi taşıyan şarkısını seslendiriyor.
"Hırsız Polis" isimli dizisinin "İmkansız Aşk" isimli şarkısını yorumlayarak bir anda yıldızı parlayan Balıkesirli ünlü sanatçı İsmail Özkan, Show TV'de yayınlanmaya başlayarak izlenme rekorları kıran, Kenan Işık ve Aydan Şener'in baş rollerini paylaştığı "Fikrimin İnce Gülü" isimli dizi filmin "Fikrimin İnce Gülü" isimli nostaljik şarkısını seslendiriyor. Osmanlı döneminde Muallim İsmail Hakkı Bey'e ait acemkürdi bir şarkı olan "Fikrimin İnce Gülü" isimli parçayı seslendirmekten onur duyduğunu belirten

İSMAİL ÖZKAN "FİKRİMİN İNCE GÜLÜ" DİZİSİNİN SEVİLEN ŞARKISINI SESLENDİRİYOR Mu9398802ye024250we8
İSMAİL ÖZKAN "FİKRİMİN İNCE GÜLÜ" DİZİSİNİN SEVİLEN ŞARKISINI SESLENDİRİYOR W250

İsmail Özkan, "İzleyici kitlesi yüksek olan bir televizyon kanalında yayınlanan bir dizinin Osmanlı döneminden kalmış bu şarkısını seslendiriyor olmaktan onur duyuyorum. Beni bağrına basan hayranlarıma teşekkür ederim. Önümüzdeki aylarda farklı çalışmalarımla yine sevenlerime sürprizler yapacağım. Bana her zaman destek veren memleketim Balıkesir'in halkına ve yetkili kişilerine şükranlarımı sunarım" dedi.
http://www.mr-clap.tr.gg

İSMAİL ÖZKAN "FİKRİMİN İNCE GÜLÜ" DİZİSİNİN SEVİLEN ŞARKISINI SESLENDİRİYOR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dj İsmail
» Dj ismail - put my dick
» my name is melissa - Dj ismail
» Dj ismail - Daca Tu Ai Vrea
» Dj ismail - Mis Simit Cafe Clup